||||

Dziecięca Kraina Quadów


Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości.

Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych. W naszej wizji chcieliśmy odejść od powielania pomysłów jakim są parki dinozaurów i miniatur. Szukaliśmy pomysłu unikatowego, czegoś czego jeszcze nie było, co nie tylko umożliwi miłe spędzenie czasu z bliskimi, ale jednocześnie potrafi zaskoczyć swą ciekawą formą.

Zamysłem do stworzenia Krainy Quadów są  nasze własne dzieci. Chcemy wyrwać je z objęć  telewizora, komputera ma to być miejsce do którego  chętnie się wraca i poleca innym a nie wychodzi trzymając się za portfel krzycząc „nigdy więcej „!  Odwiedźcie nasz park rozrywki pełen atrakcji dla dzieci. Naszym pragnieniem jest zapewnienie możliwości aktywnego wypoczynku z dozą relaksu najmłodszym członkom rodziny w wieku już od trzech lat.

Chcecie ofiarować dziecku wyjątkowy prezent ? Bon upominkowy umożliwiający wejście na nasz plac zabaw oraz jazdę quadem lub buggy to doskonały pomysł.

Organizujemy, urodziny dla dzieci w kilku odsłonach, ogniska, mini wyścigi itp.

Główną atrakcją w naszej Krainie jest profesjonalny tor quadowy  – idealny na rodzinne zawody, bądź rozgrywkę między znajomymi W obiekcie znajduje się również sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorki będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas. W pełni  profesjonalny i atestowany plac zabaw wraz ze ścianką wspinaczkową, quady akumulatorowe, statek piracki, Multiplay Krokodyl, dmuchaniec OCEAN, basen suche kulki oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, które pozwolą im zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych.

Dodatkowo w roku 2016r. w kompleksie DZKQ zostało otwarte profesjonalne pole do gry w Paintball przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Posiadamy również dużą Altanę drewnianą NOWOŚĆ wspaniałe miejsce dla rodzinnego wypoczynku, zorganizowanych grup przedszkolnych oraz szkolnych .

Kompleks mieści się w Kamedułach na terenie powiatu Busko Zdrój. O jego lokalizacji zdecydowało kilka względów. Po pierwsze wieś znajduje się w niedalekiej odległości Buska Zdrój, obejmuję swym bezpośrednim oddziaływaniem aż cztery powiaty pięć miast Pińczów, Chmielnik, Jędrzejów, Stopnica oraz Kielce.

Po drugie teren jest naprawdę… ładny, urokliwy obszar otoczony lasem, sąsiedztwo  ścieżek rowerowych, idealne miejsce również na rolki lub spacer. Jest to jeden z nielicznych, tak rozbudowanych kompleksów zabaw w regionie.

Wszystkie urządzenia w naszym parku posiadają  niezbędne atesty:

Tor Quadowy w pełni wyposażony  i dostosowany do umiejętności dzieci.
– kombinezony, kominiarki, rękawiczki oraz  kaski atestowane

Quady elektryczne   ( w trzech konfiguracjach ) Certyfikat CE
– 500 W   dla najmłodszych 3+
– 800 W   dla tych trochę starszych
– 1000 W  dla najstarszych do 10 lat

Statek Piracki wiek 3+
Multi play Krokodyl i OCEAN ( atestowany) 3+
Plac zabaw atestowany ( z zachowaniem odpowiednich stref bezpieczeństwa )
Paintball pole do gry 10+ ( 2 strzelnice + pole do gry )
Basen suche kulki (  5000 szt.) sprawi radość Twojemu dziecku.
Altana drewniana + ognisko ( grupy przedszkolne i szkolne ).
Bawialnia ( Małpi Gaj ).
Warsztat Małego Skrzata.
Klauny – lustra śmiechu.
Labirynt edukacyjny.
Komin wspinaczkowy.
Chatka Baby Jagi.
Szałas gier zręcznościowych.
Zjazd pontonowy (suchy 20m).

Naszym celem i jednocześnie marzeniem jest bowiem gościć Was jak najczęściej oraz co roku rozbudowywać nasz  park o kilka dodatkowych nowych atrakcji. A możecie nam wierzyć, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa !

Zapraszamy !

https://www.dzieciecakrainaquadow.pl