|

Strzelnica Salwa

Zapraszamy do jedynej w gminie strzelnicy sportowej. Strzelnica oferuje wiele rodzajów broni palnej. Posiada również wszelkie środki bezpieczeństwa, w postaci okularów ochronnych i kulochwytu, który zapewnia bezpieczną zabawę w pomieszczeniu.

Organizujemy swobodne strzelanie do tarcz, a także zawody strzeleckie.

Zapewniamy fachową wiedzę i obsługę naszych instruktorów. Na naszą strzelnicę może przyjść każdy, wymagany jest tylko dowód tożsamości i szczere chęci. 

Nie ma obowiązku posiadania żadnych pozwoleń. Niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa, obsługi broni jak i samych technik strzeleckich objaśni instruktor, dodatkowo, będzie on towarzyszył strzelającym przez cały czas dbając o zachowanie bezpieczeństwa każdej osoby znajdującej się na strzelnicy.
Zgodnie z regulaminem, osoby od 14 roku życia również mogą korzystać ze strzelnicy jeśli tylko opiekun prawny dostarczy pisemną zgodę. Dzieci poniżej tego wieku mogą strzelać będąc w jego obecności, jeśli tylko instruktor indywidualnie oceni, że nie zagraża to bezpieczeństwu dziecka (biorąc pod uwagę np. czy dziecko będzie w stanie utrzymać broń).

Strzelnica jest obiektem zamkniętym i zautomatyzowanym. Obiekt posiada 2 stanowiska strzeleckie. Zapewniamy duzy wybór broni.

Nasza strzelnica jest miejscem to sportu i rekreacji dla zawodowców i amatorów. Jeśli nie masz doświadczenia, nasi instruktorzy pomogą przełamać pierwsze lody. Jeśli jesteś zawodowcem – udzielą porad abyś zwiększył swoje umiejętności. Jesteś policjantem, żołnierzem, ochroniarzem lub chcesz posiadać własną broń – przygotujemy cię do egzaminów strzeleckich.

Strzelnica prowadzi również sklep z bronią, amunicją i akcesoriami.Koncesja: B-058/2021

W celu rezerwacji preferowany jest kontakt telefoniczny.
Naszymi głównymi celami są:
1. Podnoszenie kultury strzeleckiej oraz współzawodnictwa sportowego.
2. Doskonalenie umiejętności strzeleckich z różnych rodzajów broni.
3. Nauka strzelania.
4. Testowanie oraz przestrzeliwanie broni.

Zapraszamy do nas.
Waryńskiego 33
28-100 Busko-Zdrój
tel.534 306 970

https://www.facebook.com/StrzelnicaSalwa/