NOWOCZESNE CENTRUM REHABILITACJI. STREFA SPA & WELLNESS, BASENY TERMALNO – MINERALNE

 

Terma “Słowacki” Resort Medical Spa to jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie doświadczony zespół specjalistów zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób w zakresie narządu ruchu, schorzeń reumatologicznych, neurologicznych. Nasze usługi medyczne spełniają najwyższe standardy, a wysoko wykwalifikowany personel medyczny zapewnia rehabilitację na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej przedoperacyjnej i pooperacyjnej.

OBEJRZYJ FILM PROMO Z PIOTREM GRUSZKĄ

Kąpiele siarczkowe

ZDROWIE PRZEZ WODĘ (SANUS PER AQUAM)

Terma Słowacki Resort Medical Spa oferuje Państwu kąpiele lecznicze, wykonywane na bazie pierwszej w Polsce Termalnej Wody Siarczkowej, co klasyfikuje nas do unikalnych uzdrowisk Europy.

 

Centrum rehabilitacji

W Zakładzie Przyrodoleczniczym znajdziecie Państwo 50 zabiegów fizjoterapeutycznych, indywidualne programy i nowoczesne metody rehabilitacji. Oferujemy Państwu: Gabinety Balneoterapii, Hydroterapii, Fizykoterapii, Metody Specjalne Fizjoterapii, Kinezyterapii, Termoterapii, Oddział Terapii Bólu oraz Studio Masażu.

 

Basen termalny

Goście hotelowi Terma “Słowacki” mają dostęp do wszystkich atrakcji w ramach pobytu bez limitu!

Pokoje hotelowe

Z jednej strony pokoje z widokiem na Park Zdrojowy i Panoramę Buska Zdroju, z drugiej zapierający dech widok na Rezerwat Przyrody Owczary leżący na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego.

SPA & WELLNESS

Proponujemy zbiegi renomowanej francuskiej marki SOTHYS które łączą w sobie siłę natury oraz najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe z zakresu kosmetologii. Polecamy zabiegi odpowiadające na potrzeby skóry w każdym wieku.

Restauracja

Restauracja “Autorska” oferuje dania o niezwykłym bogactwie smaków i ich zachwycającej kompozycji. U nas znajdziecie Państwo wyśmienite dania kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych składników. Nasi kucharze dbają o najmniejszy szczegół, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Konferencje

STREFA BIZNESOWA W TERMACH SŁOWACKI

Terma Słowacki to również doskonałe miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych. Organizujemy dla Państwa: konferencje, bankiety, wyjazdy integracjne. Oferujemy Pakiet Konferencyjny przygotowywany indywidualnie dla każdej z firm.

Sale konferencyjne

Nasza sala konferencyjna wyposażona jest we wszystkie niezbędne udogodnienia, które zapewnią Państwu udaną oraz komfortową organizację wydarzeń biznesowych.

Zapraszamy

https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki