|

Osw Zacisze i Restauracja Hexagon

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowym Zacisze w Krzyżanowicach

Obiekt położony jest w dolinie rzeki Nidy, na obszarze Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie malowniczej miejscowości Pińczów i uzdrowiska Busko-Zdrój, w Województwie Świętokrzyskim.

Otaczająca okolica i jej atrakcje sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, czynnego spędzenia wolnego czasu, to miejsce pełne spokoju, idealne dla ludzi pragnących uciec od zgiełku i hałasu miasta.

Hotel „Zacisze” oddaje do dyspozycji naszych gości pokoje typu standard, standard plus oraz apartament, zapewniając zakwaterowanie dla 70 osób. W strukturze miejsc noclegowych oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z rozdzielnymi łóżkami lub z łożem małżeńskim, a także trzyosobowe, czteroosobowe i pięcioosobowe. Pokoje znajdują się w tzw. Pawilonie oraz w Dworku. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja zapewni Państwu maksymalny komfort podczas pobytu w naszym Hotelu.


Restauracja HEKSAGON

Przyciąga niepowtarzalnym klimatem wnętrza i doskonałym jedzeniem. To nowe miejsce na kulinarnej mapie Ponidzia, w którym znajdziecie specjały prosto z regionu herbaty, wina, soki, sery etc.
W urozmaiconej karcie menu każdy niewątpliwie znajdzie „coś dla siebie”. A co najlepsze zasmakuje potraw powstałych z pomysłowości naszych kucharzy i produktów regionalnych.

Naszą specjalnością jest :

Szynka wieprzowa w sosie z „Szydłowskich Śliwek” podana z pęczotto i buraczkami w miodzie

Restauracja Heksagon to nowoczesne a zarazem eleganckie wnętrze. To tu Goście czują się komfortowo a jednocześnie mają poczucie, że są w miejscu modnym i estetycznym.

W aranżacji wnętrza postawiliśmy na współczesne wzory i materiały takie jak: miedź, szkło, kamienie naturalne czy żywe rośliny.

Całość dopełnia gra świateł.

Sala restauracyjna mieści 30 osób, jest idealnym miejscem do spotkań towarzyskich, firmowych, obiadów z rodziną czy romantycznych kolacji przy blasku świec.

Nasz najmłodszy klient nie będzie się nudził i znajdzie to czego potrzebuje. Specjalnie skomponowane menu dziecięce, malowanki, kolorowa sala zabaw, zewnętrzny plac zabaw i wile innych.


Imprezy Okolicznościowe

Organizacja różnego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych to nasza specjalność. Przygotujemy imprezę tak, aby mogli Państwo ten czas poświęcić całkowicie na świętowanie z rodziną i przyjaciółmi.

Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby stworzyć ofertę zgodną z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Zorganizujemy dla Państwa:chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, uroczystości rodzinne, uroczyste obiady i kolacje

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
“ZACISZE”
Krzyżanowice Dolne 13,
28-400 Pińczów

Zadzwoń do nas:

+48 603 058 675

Email:

info@oswzacisze.pl

https://oswzacisze.pl/